Zespół

Maciek Galasiak

masażysta, instruktor
maciek@kreatornia.biz

Jestem masażystą-pasjonatem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłem renomowaną szkołę masażu i rehabilitacji. Moja specjalizacja to masaż klasyczny, relaksacyjny całego ciała, lipolityczny (wyszczuplający i antycellulitowy) oraz sportowy. Interesuję się medycyną Wschodu i ezoteryką, stąd w mojej ofercie odnaleźć można też masaż holistyczny urzeczywistniający ideę jednoczesnego uzdrawiania ciała i duszy. Moim masażom towarzyszy muzyka dobrana do rodzaju masażu i naturalne olejki eteryczne, a klimat dopełnia blask świec i zapach wonnych kadzideł.

Mojej uwadze nie mogły umknąć korzyści, jakie wynikają z połączonego działania masażu i kosmetyki. Masażom w moim wykonaniu mogą więc towarzyszyć różnorodne zabiegi na ciało.

Swoją profesję wybrałem motywowany wielką potrzebą pomocy innym ludziom. Największą satysfakcję przynosi mi możliwość zapewnienia relaksu, harmonii oraz znaczącej poprawy stanu zdrowia i urody pacjenta.

×
Maciek Galasiak

Maciek Galasiak

masażysta, instruktor

Marek Przyborowski

masażysta
marek@kreatornia.biz

Masażem zajmuję się od dawna, a na obecnym etapie mojego życia postanowiłem zająć się nim profesjonalnie. Po ukończeniu szkoły masażu rozpocząłem współpracę z Kreatornią Relaksu. Wykonuję masaże: klasyczny, relaksacyjny, sportowy oraz bańką chińską. Moim celem jest - w zależności od rodzaju wykonywanego masażu - uzyskanie pełnego odprężenia ciała i umysłu bądź ożywczego pobudzenia masowanej osoby.

Z własnego, korporacyjnego doświadczenia wiem, jak trudno znaleźć czas dla siebie. Chwile, podczas której można się zrelaksować i "naładować akumulatory", są bezcenne dla naszego zdrowia i samopoczucia. Jednym z najlepszych sposobów na relaks i oderwanie się od szarości dnia codziennego jest masaż, np. antycellulitowy na który serdecznie zapraszam!

×
Marek Przyborowski

Marek Przyborowski

masażysta

Agata Duch

kosmetyczka
agata@kreatornia.biz
×
Agata Duch

Agata Duch

kosmetyczka